Вступ
Мальовнича Полтавщина - клондайк патріота. Це полтавський діалект ліг в основу літературної української мови. Це місцеві вишиванки, шаровари і чобітки, розтиражовані гопаками, представляють нашу культуру на сценах різного рівня. Тут ще трапляються хатки, які бачила в Букварі у школі - глинобитні мазанки під високими дахами, з невеликими віконечками і канонічними мальвами за традиційним тином. Тут надзвичайно імпозантний, гарний і приємний обласний центр. Тут настільки все по українському, що навіть не віриться, що до зросійщеної Харківщини лише кілька годин на електричці.
І ще тут доволі багато цікавих архітектурних пам'яток. Цей край кожен повинен відкрити сам для себе.
Саме тому я присвятила цю роботу саме цьому дивовижному краю.
Я розгляну найвідоміші місця області, про які говорять навіть за кордоном, також ми зробимо екскурс по славному місту-Полтаві і назвемо найвідоміші ім’я людей, які тим чи іншим чином пов’язані з Полтавою.
Полтавщина
У цьому розділі я хочу звернути увагу на самі найяскравіші моменти („перлинки”, пам’ятки) Полтавської області. Тобто це будуть ті епізоди культурного життя полтавців, які обов’язково повинен знати кожен українець. Іноземці (особливо німці, гості бувшого радянського союзу) відвідують їх в першу чергу.
Це карта Полтавщини, де позначенні основні культурні пам’ятки, але хочу зазначити, що це мізерна частина того, що дійсно варто побачити на цій чудесній землі.
Розділ я розпочну з символіки Полтавської області. І хочу закінчити його трьма крапками, бо є ще що сказати...
СИМВОЛІКА.
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
25 26 27 Наверх ↑