Платіжна система PayCash працює  на російському ринку з 1998 року.

 

Основною перевагою цієї платіжної системи безумовно можна вважати застосування власних унікальних розробок в області фінансової криптографії.

PayCash є однією з найдосконаліших платіжних Інтернет-технологій на російському ринку. В основі PayCash лежить технологія "цифрової готівки".

З точки зору користувача (продавця або покупця), технологія PayCash являє собою велику кількість  "електронних гаманців", у кожного з яких є свій власник. У свою чергу всі гаманці з'єднані з єдиним процесинговим центром. У процесінговому центрі і відбувається оброблення інформації, яка надходить від власників.

Особливості та переваги PayCash

- Можливість миттєвих платежів "Person to Person" (P2P, C2C).

- Ведення електронного документообігу.

- Низька собівартість транзакції.

- Можливість здійснення мікроплатежів.

- Мультивалютність

 - Використання електронного цифрового підпису.

- Використання "сліпого" електронного підпису, що дозволяє здійснювати операції з електронною готівкою абсолютно анонімно.

- Використання криптографічних методів захисту інформації.

Яндекс.Гроші - утворена 24 липня 2002. Yandex.Гроші - це спільний проект компанії Яндекс і платіжної системи PayCash. Система дозволяє швидко і якісно здійснювати оплату товарів і послуг в мережі Інтернет.

 

У цій системі передбачена 2 варіанта роботи

1)                 Завантаження та інсталяцію програми Інтернет.Гаманець

2)                 Заведення  віртуального рахунку на сайті платіжної системи.

 

 Способи введення та виведення грошей, для обох гаманців однакові.

- Передоплачена карта Яндекс.Гроші.

- Зарахування з банківської картки STB Card.

- Готівковий платіж в офісах системи.

- Готівковий або безготівковий платіж через банки.

- Зарахування з банківських карток VISA, MasterCard.

Введення грошей з інтернет-гаманця здійснюється в відділкння російських банків, або на карткові рахуноки  Сirrus Maestro, STB / Maestro, що відкриті у російських банках

 

Схема оплати в  системі

 Після вибору товару на послуги в електронному магазині покупець  надсилаєте замовлення - натискаючи кнопку "Купити". Гаманець продавця (магазину) виставляє  Гаманцю  покупця вимогу про оплату, що містить текст контракту (договору купівлі-продажу). Контракт підписаний електронним цифровим підписом продавця.

Гаманець покупця відображує текст договору. Якщо покупець  згодний, і  достатньо грошей на рахунку, то  Гаманець покупця посилає Гаманцю продавця електронні гроші і підписаний  електронним підписом покупця договір.

 Гаманець продавця пред'являє отримані електронні гроші в Процесинговий Центр для підтвердження їх достовірності.

 У разі позитивного результату перевірки Процесинговий Центр системи Яндекс. Гроші зараховує відповідну суму грошей на рахунок продавця. Повідомлення про це передається Гаманцю продавця разом з "Квитанцією" для покупця .

 Отримавши відповідь з банку, Гаманець продавця передає повідомлення про успішне зарахування грошей на його рахунок, і посилає "Квитанцію" Гаманцю покупця.

Інтернет.Гроші ( іmoney.ua): українська система  інтернет-розрахунків, заснована на технології PayCash. Компанія організована в лютому 2003 р.

Введення в систему грошей безкоштовне , за виведення грошей система "Інтернет.Гроші" стягує комісію в розмірі 1% від суми, що виводиться (але не менш 10 грн.).. Крім того, комісію стягує трансфер-агент -  від 2,5% до 5%

Учасником може стати лише резидент України, що надав системі основну персональну інформацію про себе - П.І.Б., паспортні дані. В цьому випадку відкритий рахунок є «рахунком з достатньою ідентифікацією користувача». Його власник доступні всі можливості системи. iMoney є пропонує одразу кілька тарифних пакетів, в залежності від уподобань користувачів у роботі з електронними платежами. Система не приймає банківські перекази з-за кордону і не виводить гроші на рахунки в іноземних банках, для цього доведеться скористатися обмінним сервісом і провести транзакцію в національній валюті країни-одержувача.

Система UkrMoney працювала з травня 2006 року по  1 листопада 2008 года, На відміну від iMoney, UkrMoney дозволяла реєструватися нерезидентам України. Більш того, в ній допускалися анонімні рахунки. Гарнтом виступав комерційний банк «Приватбанк», що є стратегічним партнером UkrMoney

Серед відомих російських систем можна це назвати RBK Money, Z-PAYMENT , Perfect Money, PayBox, MoneyMail.

 

1 2 3 4  Наверх ↑