Транспорт
Тема студентських та молодіжних пільг на авіа-та залізничному транспорті актуальна як для самих молодих мандрівників, так і для їхніх батьків, тому що сааме цей аспект потребує багато грошей.
Тому давайте розглянемо, що ж може заощадити український студент (до 30 років) або молодик (до 26), якщо він у вільний час не збирається сидіти вдома, а спрямовує свої погляди на привабливі закордонні території.
Як і раніше найдешевшим способом потрапити з України до Європи є автобус. Поїзд доїде швидше, але вартість проїзду в автобусах дешевше. Не забувайте, що в нашому світі є ще добрі люди, готові підвезти мандрівників. Автостопом до західноєвропейської країни Ви зможете дістатися дня за три. Але справа ця виснажлива і ризикована. Для тих, хто прагне до заповітної мети "на крилах" існують молодіжні тарифи на авіаперельоти. Знижки на різні напрямки бувають до 50% від стандартного тарифу.
Інформацію про маршрути міського транспорту можна знайти в аеропорту чи на вокзалі. Якщо Ви вже в місті шукайте туристичні офіси. Цы довідкові також надають туристичні послуги. Вони, як правило, знаходяться біля вокзалів або у туристичних центрах. У туристичному офісі Ви зможете безкоштовно взяти карту міста і довідники по міському транспорту. При купівлі проїзних документів не забудьте, що: купувати проїзний на кілька днів дешевше, ніж разову поїздку; групам даються знижки; ви можете отримати студентську, молодіжну або сімейну знижку. Всі ці правила діють і на приміські потяги. Правда, на жаль, не скрізь. Як правило, якщо надається групова знижка, немає молодіжної, і т.д. Якщо Ви переміщуєтесь з одного міста в інше, дешевше буде проїхати на двох електричках, ніж на одному поїзді далекого напряму. Також у багатьох країнах існує проїзний на електрички. Його дія може обмежуватися певною зоною і часом.