1.2. Налагодження середовища розробки програм.
Перш за все потрібно зазначити, що користувач повинен обрати необхідний набір панелей інструментів для створення інтерфейсної частини додатку. Для додавання нової панелі потрібно:
а) викликати контекстне меню правої кнопки в будь-якому місті головного меню середовища розробника; на екрані при цьому з’явиться список панелей інструментів, які користувач може додати;
б) клацнувши по панелі, включити її в середовище розробника.
Розглянемо призначення основних панелей інструментів.
Панель Debug використовується при налагодженні програми. Завдяки її програміст може контролювати поточні значення змінних програми, призупинити виконання програми, тощо.
Панель Edit призначена для копіювання. Вирізання. Переміщення фрагментів кодової частини програми.
Панель Standart є головною панеллю. Вона містить команди для створення . запису, запуску та зупинки проекту, тощо. Вона включається в середовище розробника автоматично.
Далі користувач може змінити розміри форми (якщо початково вона не вмістить всі елементи управління, що увійдуть в графічний інтерфейс користувача). Якщо в графічний інтерфейс увійдуть фрагменти раніше створених проектів, то вибір відповідних форм здійснюється через вікно проекту. Для управління одразу декількома проектами доцільно об’єднати їх у групи.
Фактично, вікно проекту являє собою деревовидну структуру, , у вершинах якої знаходяться проекти, а його складові (форми, модулі), являють собою гілки такого дерева.
25 26 27 28 Наверх ↑