Ви часто раните свого чоловіка , навіть не підозрюючи про це?

 

Днями я говорив з одним чоловіком. Він поранений. Не сильно . Він виживе. Я сподіваюся . Рани неглибокі. Прямо зараз . Але він поранений.

Це - емоційна рана. Іноді саме ці рани заподіюють найсильнішу біль.

Людина , що заподіює цю біль - його дружина. І вона , швидше за все , навіть не підозрює про це.

 

Ви здивовані ?

 

Я - ні. Це відбувається весь час. Вона , ймовірно , теж ображена . І він навіть не знає , що він ранить її . Шлюби складаються з двох зовсім різних , недосконалих людей. До того ж , ми часто ранимий тих , кого ми найбільше любимо.

 

Мій друг одружився зовсім недавно. Протягом останніх кількох місяців він почав розуміти , як багато речей , які говорить і робить його дружина , змушують його усуватися від неї. Він навіть визнає свою реакцію захисним механізмом. Замість того , щоб затівати сварку , він йде в себе . І він відсторонюється до такої міри , що він вже готовий визнати свою образу , що дуже важко зробити будь-якому чоловіку . Я відчував за нього почуття гордості , що він був досить смиренним , щоб запитати мене , чи нормально такий стан у шлюбі.

 

Мені не треба було багато часу , щоб зрозуміти , що цей шлюб приречений на провал , якщо вони незабаром не розберуться з цими проблемами. Швидше за все , у дружини теж є питання про їхні стосунки. На щастя , у них є час , щоб задавати один одному важкі питання , витягувати цінні уроки і зміцнювати свій шлюб.

 

Я повинен дещо прояснити . У цьому блозі я не займаюся Духовні наставники . А ця пара потребує Духовні наставники . І хоча у мене є вчений ступінь з консультування , це просто блог , де я хочу допомагати людям. Найчастіше я роблю це , говорячи про проблеми лідерів , але іноді мої статті стосуються проблеми взаємовідносин : сім'ї , шлюбу і дітей , тому що ці проблеми впливають на нас , а також на наше лідерство .

 

Тому я написав цю статтю , щоб поговорити про те , як дружини ранять своїх чоловіків , навіть не підозрюючи про це. Я написав цю статтю з часткою сарказму , частково тому , що так було простіше , частково тому , що мені це притаманне , але головним чином тому , що він допомагає згладити сувору реальність . ( І знову ж я розумію , що таке відбувається з обох сторін. Будучи чоловіком , я відчуваю себе більш підготовленим , щоб поговорити про це з чоловічої сторони проблеми. Я попрошу свою дружину , щоб вона написала статтю з точки зору жінки. )

 

Ось 7 способів поранити свого чоловіка (навіть не підозрюючи про це) :

 

1 . Принижуйте його перед іншими людьми.

Більшість чоловіків не стануть відповідати на це приниження на публіці ... якщо взагалі коли-небудь будуть . Вони просто візьмуть це ... і будуть страждати. Якщо вони коли-небудь піднімуть цю тему , це буде приправлено нагромадилися обуренням ... може бути , гнівом ... і повірте , це буде не дуже приємна сцена.

 

2 . Ходіть за ним по п'ятах , коли він спробує щось зробити вдома .

Завжди показуйте йому , наскільки краще ви можете впоратися з усім цим , ніж він. Він оцінить це . Коли він буде лагодити ліжко , обов'язково покажіть йому , як це потрібно робити , відразу після того , як він закінчить . Ви нагадайте йому , що він не відповідає вашим стандартам.

 

3 . Постійно пиляйте його . Якщо він не буде робити те , що ви його просите зробити ... нагадайте йому .

Знову і знову (Тому що це обов'язково досягне мети , і він зробить те , що вам потрібно ) .

 

4 . Використовуйте фразу " ти завжди " ... надмірно .

Тому що він " завжди " так чинить , і саме прекрасне полягає в тому , що якщо ви будете так говорити , то ви допоможете йому стати такою людиною , який дійсно завжди так буде поступати.

 

5 . Вважайте його відповідальним за своє емоційне здоров'я .

Саме через нього ви погано себе почуваєте сьогодні і в будь-який інший день , коли ви погано себе почуваєте. Тому переконайтеся в тому , щоб він знав , що це його вина. І вам необов'язково говорити йому про це. Просто будьте в поганому настрої і показуйте це всім своїм виглядом , не даючи йому звільнитися від почуття провини. Він зрозуміє ваш натяк і усвідомлює свою відповідальність. Він буде думати , що це його вина , навіть якщо це не так.

 

6 . Скаржтеся йому на те, чого у вас немає або що ви не можете зробити.

У нього є бажання лагодити речі. Він хоче бути обеспечітеля . Це є в кожному чоловікові . Деякі пробують реалізувати це в своєму житті , а деякі ні. Але коли він намагається , прикладаючи всі свої зусилля , і все ж бачить , що у нього не виходить , він відчуває себе скорботним . Коли ви постійно говорите йому , що у інших жінок є те, чого немає у вас , він понесе на собі провину , навіть якщо ви не хочете , щоб він ніс на собі цю провину.

 

7 . Чи не цінуєте його зусилля .

Хочете поранити чоловіка ? Чи не цінуєте ті речі , які , як йому здається , він добре робить. Це може бути робота , хобі чи захоплення , які він вважає частиною своєї особистості. Коли ви не знаходите їх такими ж " цінними " , якими вони здаються йому , його самолюбство буде нутрі.

 

Реальність полягає в тому , що его чоловіка - його впевненість у собі і почуття гідності - сильно пов'язано з його дружиною , як і его жінки пов'язане з її чоловіком . Ми можемо бути крихкими людьми , і деякі ще більш чутливі , ніж інші.

 

Розуміння цих проблем та їх вирішення (якщо необхідно , із залученням третьої особи ) допоможе побудувати більш здорові , сильні і щасливі шлюби .

 

Я розумію , що деякі жінки , особливо ті , які теж були сильно поранені в шлюбі , образяться на цю статтю. Я розумію це . Я готовий до цього ... я думаю . Все, що я можу сказати - це те , що ви не можете виміряти моє серце чи мої наміри. Як я сказав , я прагну допомогти . Ви не можете вирішити те, чого ви не знаєте. Якщо ви винні в чому-небудь з того , про що я згадав , вам вирішувати , як поставитися до цього. Якщо ж ні , то спасибі за те , що все одно прочитали цю статтю.

 

Я молюся , щоб цю статтю прочитали ті , кому це потрібно почути....

1  Наверх ↑