- Планування

82.       Аудитор отримує знання та розуміння щодо методу контролювання кредитного ризику банку. Це включає такі питання:

                 процес моніторингу ризику та систему забезпечення виявлення та агрегування кредитів зв'язаним сторонам;

                 метод банку щодо оцінки вартості заставного забезпечення ризику та виявлення потенційних та точних збитків;

                 практику кредитування в банку та базу клієнтури.

83.           Аудитор розглядає, чи забезпечує програма огляду ризиків незалежність від підрозділу кредитування, включаючи те, чи достатня періодичність для надання вчасної інформації щодо нових тенденцій у портфелі та загальних економічних умов, а також чи збільшують періодичність для визначених проблемних кредитів.

84.           Аудитор розглядає кваліфікацію персоналу відділу перевірки кредитів. Промисловість змінюється швидко та фундаментально, що призводить до відсутності кваліфікованого досвіду з кредитування. Аудитор розглядає, чи має персонал відділу перевірки кредитів знання та навички, необхідні для управління та оцінки діяльності з кредитування.

85.           Аудитор розглядає на основі попередньо отриманої інформації причини існуючих проблем або недоліків системи. Аудитор розглядає, чи створюють ці проблеми та недоліки можливості майбутніх проблем.

86.           Аудитор оглядає звіти управлінського персоналу та перевіряє, чи достатньо вони докладні для оцінювання ризиків контролю.

87.           Слід зазначити, що важко визначити та провести аудиторську перевірку операцій кредитування зв'язаних сторін, тому що важко визначити операції зі зв'язаними сторонами. Треба покладатися в основному на управлінський персонал, щоб визначити всі зв'язані сторони та операції зі зв'язаними сторонами; виявити такі операції за допомогою системи внутрішнього контролю банку може бути важко.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37  Наверх ↑